OLZA POGWIZDÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ostatnie spotkanie

Olza PogwizdówLKS Pogórze
Olza Pogwizdów 0:0 LKS Pogórze
2018-10-28, 14:00:00
     

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Buttony

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 83, wczoraj: 336
ogółem: 2 020 067

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wydarzenia

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze !!!

  • autor: A.K, 2018-11-12 22:16

Zarząd LKS Olza Pogwizdów informuje wszystkich Członków Klubu ,iż Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze odbędzie się 26 stycznia (sobota) 2019 roku o godz.16:00(drugi termin 16:15) w budynku klubowym.Obecność obowiązkowa.

P.S Na zebranie zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością klubu(rodziców dzieci ćwiczących w klubie, kibiców, sympatyków, zawodników).W trakcie zebrania będzie możliwość podpisania deklaracji członkowskich i udziału w wyborach do władz klubu.


Aktualności

Halowe turnieje - terminy !!!

  • autor: andrzej753, 2018-11-03 21:20

LKS Olza Pogwizdów organizuje halowe turnieje w piłce nożnej. Mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Pogwizdowie. Maksymalnie w turnieju będzie uczestniczyć 6 drużyn.Czas trwania jednego turnieju to 3,5 godz.Gramy systemem bramkarz + 4 graczy w polu,mecz każdy z każdym ,czas trwania meczu 1x12min. Pozostałe kwestie regulaminowe na odprawie prze turniejem.Obowiązuje wpisowe 30,00 zł od drużyny( 2 sędziów, hala, nagrody: dyplomy dla drużyn za zajęte miejsce oraz dyplomy dla króla strzelców, najlepszego bramkarza i zawodnika turnieju). Zbiórka drużyn 0,5 godz.przed rozpoczęciem turnieju.

Zapisy i info: Andrzej Kłoda -tel.600322761

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin: 01.12.18(sobota)   hala w Pogwizdowie   9:00 - 12:15     Żaki (roczniki 2010 i młodsi)

Uczestnicy(max.6  drużyn) :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.TS 1909 Piast Cieszyn   4.LKS Goleszów  5.BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała   6.LKS Pogórze

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin: 08.12.18(sobota)   hala w Pogwizdowie    godz.9:00 -12:15  Orliki (roczniki 2008 i młodsi)

Uczestnicy(max.6  drużyn) :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.LKS Pogórze   4.Victoria Hażlach   5.Cukrownik Chybie   6.wolne miejsce

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin:15.12.18(sobota)   hala w Pogwizdowie    godz.9:00-12:15   Młodziki(roczniki 2006 i młodsi)

Uczestnicy(max.6  drużyn) :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.UKS Cieszyn   4.LKS Goleszów  5.Strażak Dębowiec   6.Cukrownik Chybie

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin:12.01.19(sobota)   hala w Pogwizdowie    godz.9:00-12:15     Żaki(roczniki 2010 i młodsi)

Uczestnicy(max.6  drużyn) :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.UKS Cieszyn   4.TS 1909 Piast Cieszyn  5.LKS Ochaby 96   6.Spójnia Zebrzydowice

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin:12.01.19(sobota)   hala w Pogwizdowie    godz.13:00-16:00     Orliki(roczniki 2008 i młodsi)

Uczestnicy(max.6  drużyn) :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.UKS Cieszyn   4.LKS Ochaby 96  5.Spójnia Zebrzydowice  6.Victoria Hażlach

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin:19.01.19(sobota)   hala w Pogwizdowie    godz.9:00-12:15     (roczniki 2004 i młodsi)

Uczestnicy(max.6  drużyn) :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.LKS Goleszów   4.LKS Pogórze  5.wolne miejsce   6.wolne miejsce

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 


Halowe Turnieje o Puchar Wójta Gminy Hażlach !!!

  • autor: A.K, 2018-10-29 22:00

Halowe turniej w piłce nożnej trampkarzy(rocz.2004 i młodsi) o Puchar Wójta Gminy Hażlach z okazji Święta  Niepodległości

Termin: 10.11.18(sobota)   godz.9:00 - 12:00

Uczestnicy : 1.Olza Pogwizdów   2.Victoria Hażlach   3.Błyskawica Kończyce Wielkie  4. LKS Goleszów   5.Beskid Brenna   6.LKS Ochaby 96

Wyniki : Kończyce Wielkie – Brenna  3:9, Ochaby – Pogwizdów  0:0, Goleszów –Hażlach  0:4, Kończyce Wielkie – Pogwizdów   3:3, Brenna – Hażlach   1:3, Ochaby – Goleszów  0:1, Kończyce Wielkie – Hażlach   1:7, Pogwizdów – Goleszów  2:2, Brenna – Ochaby  3:3, Kończyce Wielkie – Goleszów  0:1, Hażlach – Ochaby  3:1, Pogwizdów – Brenna  0:3, Kończyce Wielkie – Ochaby  2:2, Goleszów – Brenna  1:2, Hażlach – Pogwizdów  1:1

Końcowa Klasyfikacja

1.Victoria  Hażlach   13pkt   18:4

2.Beskid Brenna       10pkt  18:10

3.LKS Goleszów          7pkt  5:8

4.Olza Pogwizdów    4pkt   6:9

5.LKS Ochaby 96        3pkt   6:9

6.Błyskawica Kończyce Wielkie  2pkt    9:22

 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik:  Dawid Puzoń (Beskid Brenna)

Najlepszy bramkarz: Kasjan Nieckuła (Victoria Hażlach)

Król strzelców: Marcel Gabzdyl(Victoria Hażlach) – 12 bramek

 

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Halowy turniej w piłce nożnej juniorów(rocz.2000 i młodsi) o Puchar Wójta Gminy Hażlach z okazji Święta  Niepodległości

Termin: 10.11.18(sobota)   godz.13:00 -16:00

Uczestnicy : 1.Olza Pogwizdów  2.Victoria Hażlach   3.Błyskawica Kończyce Wielkie  4. LKS Goleszów   5.Beskid Brenna   6.TS1909 Piast Cieszyn

 

Wyniki:Kończyce Wielkie – Goleszów  2:0, Brenna – Cieszyn  1:0, Hażlach – Pogwizdów  0:0, Kończyce Wielkie – Cieszyn  0:1, Goleszów – Pogwizdów  1:5, Brenna – Hażlach  0:1, Kończyce Wielkie – Pogwizdów  1:2, Cieszyn – Hażlach  2:0, Goleszów – Brenna  1:3, Kończyce Wielkie – Hażlach  0:0, Pogwizdów – Brenna  0:1, Cieszyn – Goleszów  6:0, Kończyce Wielkie – Brenna 0:0, Hażlach – Goleszów  2:1, Pogwizdów – Cieszyn 0:5

Końcowa Klasyfikacja:

1.TS 1909 Piast Cieszyn   12pkt   14:1

2.Beskid Brenna  10pkt   5:2

3.Victoria Hażlach   8pkt  3:3

4.Olza Pogwizdów   7pkt  7:8

5.Błyskawica Kończyce Wielkie  5pkt  3:3

6.LKS Goleszów  0pkt   3:18

 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Filip Duraj (TS 1909 Piast Cieszyn)

Najlepszy bramkarz: Jakub Chmiel (Błyskawica Kończyce Wielkie)

Król strzelców: Dawid Okraska( Olza Pogwizdów) – 5 bramek

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Halowe turnieje w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Hażlach z okazji Święta Niepodległości

Termin: 12.11.18(poniedziałek)    godz.9:00-12:00 (turniej orlików rocz.2008 i mł.)

ORLIKI : Uczestnicy: 1.Olza Pogwizdów   2.LKS Goleszów  3.Victoria Hażlach   4.Strażak Dębowiec   5.Cukrownik Chybie   6.LKS Pogórze

 

wyniki: Pogórze - Goleszów  0:0, Hażlach-Chybie  0:2, Dębowiec - Pogwizdów 0:6, Pogórze - Chybie  1:0, Goleszów - Pogwizdów  0:3, Hażlach- Dębowiec  1:2, Pogórze - Pogwizdów 0:3, Chybie - Dębowiec 1:0, Goleszów - Hażlach  4:0, Pogórze - Dębowiec 3:1, Pogwizdów - Hażlach 3:0, Chybie - Goleszów  0:1, Pogórze - Hażlach  2:2, Dębowiec - Goleszów  1:4, Pogwizdów - Chybie  1:2

Końcowa Klasyfikacja:

1.Olza Pogwizdów  12pkt   16:2

2.LKS Goleszów   10pkt   9:4

3.Cukrownik Chybie  9pkt   5:3

4.LKS Pogórze  8pkt  6:6

5.Strażak Dębowiec  3pkt  4:15

6.Victoria Hażlach  1pkt   3:13

 

wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Łukasz Buczy(Olza Pogwizdów)

Najlepszy bramkarz: Wojciech Wiktorowski(Cukrownik Chybie)

Król strzelców: Szymon Kafka(LKS Goleszów) - 6 bramek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Termin: 12.11.18(poniedziałek)   godz.13:00-16:00 (turniej młodzików  rocz.2006 i mł.)

MŁODZIKI: Uczestnicy : 1.Olza Pogwizdów  2.LKS Goleszów  3.Strażak  Dębowiec   4.Cukrownik Chybie  5.UKS Cieszyn  6. Spójnia Zebrzydowice

 

wyniki: Zebrzydowice - Dębowiec  4:0, Chybie - Cieszyn  0:0, Goleszów - Pogwizdów  0:0, Zebrzydowice - Cieszyn  1:0, Dębowiec  - Pogwizdów 0:2, Chybie  - Goleszów  0:4, Zebrzydowice -  Pogwizdów  1:0, Cieszyn - Goleszów  0:5, Dębowiec  - Chybie  0:2, Zebrzydowice  - Goleszów  1:2, Pogwizdów  - Chybie  1:2,  Cieszyn - Dębowiec  5:1, Zebrzydowice - Chybie  1:2, Goleszów - Dębowiec  1:1, Pogwizdów -  Cieszyn  2:2

 

Końcowa Klasyfikacja :

1.LKS Goleszów  11pkt  12:2

2.Cukrownik Chybie  10pkt    6:6

3.Spójnia  Zebrzydowice  9pkt   8:4

4.Olza Pogwizdów  5pkt   5:5

5.UKS Cieszyn   5pkt   7:9

6.Strażak Dębowiec  1pkt  2:14

 

wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy  zawodnik: Rafał Sabiniok( Spójnia Zebrzydowice)

Najlepszy bramkarz: Klaudiusz Franek(LKS Goleszów)

Król strzelców: Mateusz Karczmarzyk(LKS Goleszów) - 5 bramek


Treningi - uwaga zmiana !!!

  • autor: A.K, 2018-10-21 19:08

Seniorzy/Juniorzy/Trampkarze/Młodziki/Orliki/Żaki - treningi od 12.11-15.12

Skrzaty(rocz.2011 i mł.) :

poniedziałek: 15:30 -16:30 (hala)

środa: 15:30-17:00 (hala)

piątek:15:30-17:00 (hala)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Żaki (rocz.2010 i mł.) : 

poniedziałek - 16:30-18:00 (hala)

środa - 15:30 -17:00 (hala)

piątek: 15:30-17:00 (hala)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Orliki (rocz.2008 i mł.) :

środa -17:00 -18:30 (hala)

piątek: - 17:00 -18:15 (hala)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Młodziki (rocz.2005 i mł.) : 

wtorek- 16:00 -17:30 (hala)

czwartek - 16:00 - 17:30 (hala)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Trampkarze (rocz.2004 ) : 

wtorek - 17:30-19:00 (hala)

czwartek -17:30 -19:00

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Juniorzy (rocz.2000/2003) :

wtorek i czwartek- 17:30-19:00 (hala)

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Seniorzy - wtorki i czwartki: 17:30 -19:00 (hala)

Oldboje - piątek :18:15-20:00 (hala)

 


Informacja składka członkowska - ważne !!!

  • autor: A.K, 2018-07-26 07:44

Uwaga rodzice dzieci roczników 2004 i młodszych !!!

Od miesiąca sierpień 2018 składka członkowska wynosi 35,00 zł/miesięcznie. Składka roczna od sierpnia 2018  do lipca 2019 wynosi 420 złotych (12 x 35,00 zł). Jeśli w klubie trenuje rodzeństwo, rodzice płacą tylko za jedno dziecko. Składki należy wpłacać na konto bankowe klubu a w tytule wpłaty należy umieścić :swoje imię i nazwisko ,adres oraz dopisek składka członkowska za miesiąc ...

Numer konta bankowego klubu: 69 8113 0007 2001 0000 0866 0001

P.S Bardzo prosimy o pilnowanie terminu wpłat. Od tego sezonu raz na kwartał rodzice otrzymają informację o zaleganiu lub nie ze składkami. 



Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Strażak Dębowiec 2:5 TS 1909 Piast Cieszyn
Wisła Strumień 4:1 Beskid Brenna
Victoria Hażlach 1:0 Beskid II Skoczów
Olza Pogwizdów 0:0 LKS Pogórze
Orzeł Zabłocie 1:2 Zryw Bąków
Strażak Pielgrzymowice 0:2 Sportkontakt Goleszów
Błyskawica Kończyce Wielkie 0:2 UKS APN Góral Istebna

Losowa galeria

Historia Olzy Pogwizdów
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Pieczonka Kamil

25

11-2018

niedziela

24 urodziny obchodzi Węglorz Marcin

26

11-2018

pon.

7 urodziny obchodzi Pilak Remigiusz

27

11-2018

wtorek

Najnowsza galeria

Historia Olzy Pogwizdów
Ładowanie...