Olza Pogwizdów | 4:1 | KS Baranowice II Żory |
2024-03-24, 15:00:00 Brzezówka |
||
mecz towarzyski |
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 213, wczoraj: 521
ogółem: 4 647 272
statystyki szczegółowe
Oto jak się przedstawiają klasyfikacje indywidualne zawodników naszych drużyn w Sezonie 2016/17:
DRUŻYNA SENIORÓW :
Najwięcej strzelonych bramek:
1.Robert Orłowski - 12
2.Sebastian Rychlik - 8
3.Jarosław Kwiczala - 6
Najwięcej asyst:
1.Jarosław Kwiczala - 8
2.Robert Orłowski - 6
3.Zbigniew Banot, Sebastian Rychlik - 4
PKT kanadyjska(bramki+asysty):
1.Robert Orłowski - 18 pkt (12+6)
2.Jarosław Kwiczala - 14pkt (6+8)
3.Sebastian Rychlik - 12pkt (8+4)
Najwięcej rozegranych minut :
1.Leszek Banot- 2333
2.Łukasz Stanik - 2011
3.Marek Przyszlakowski - 1948
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
DRUŻYNA JUNIORÓW :
Najwięcej strzelonych bramek:
1.Sebastian Pieczonka - 19
2.Arkadiusz Pawłowicz- 9
3.Wojciech Hawryśko - 6
Najwięcej asyst :
1.Paweł Hawryśko, Arkadiusz Pawłowicz - 7
3.Marek Kokosiński - 6
PKT kanadyjska(bramki+asysty):
1.Sebastian Pieczonka- 22pkt(19+3)
2.Arkadiusz Pawłowicz -16(9+7)
3.Paweł Hawryśko - 10(3+7)
Najwięcej rozegranych minut:
1.Sebastian Heland - 1800
2.Marek Kokosiński- 1758
3.Damian Nicpoń - 1710
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
DRUŻYNA TRAMPKARZY :
Najwięcej strzelonych bramek:
1.Kacper Gąska - 19
2.Jakub Grzybek - 16
3.Dawid Okraska - 15
Najwięcej asyst:
1.Kacper Gąska - 16
2.Sebastian Nicpoń, Dawid Okraska - 10
PKT kanadyjska(bramki+asysty):
1.Kacper Gąska - 35pkt(19+16)
2.Dawid Okraska -25pkt(15+10)
3.Jakub Grzybek -24pkt(16+8)
Najwięcej rozegranych minut:
1.Kacper Gąska, Sebastian Nicpoń,Jakub Grzybek - 805
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
DRUŻYNA MŁODZIKÓW
Najwięcej strzelonych bramek:
1.Kamil Kłoda - 12
2.Michał Gabzdyl - 5
3. Filip Nanke - 4
Najwięcej asyst:
1.Michał Gabzdyl - 7
2.Maciej Kaczmarczyk - 6
3.Kamil Kłoda - 5
PKT kanadyjska(bramki+asysty):
1.Kamil Kłoda - 17pkt(12+5)
2.Michał Gabzdyl - 12pkt(5+7)
3.Maciej Kaczmarczyk - 9pkt (3+6)
Najwięcej rozegranych minut:
1.Oktawian Kurpanik, Filip Nanke, Kamil Kłoda - 600
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
DODATKOWE KLASYFIKACJE :
Promowany junior (zawodnik rocz.1998 i mł. z największą ilością rozegranych minut w drużynie seniorów):
1.Sebastian Rychlik - 1903
2.Paweł Luber - 698
3.Sebastian Pieczonka - 306
Promowany trampkarz (zawodnik rocz.2002 i mł. z największą ilością rozegranych minut w drużynie juniorów):
1.Kacper Gąska - 637
2.Mateusz Jaciów - 452
3.Szymon Gawłowski - 408
Promowany młodzik (zawodnik rocz.2004 i mł. z największą ilością rozegranych minut w drużynie trampkarzy):
1.Miłosz Kowalski - 595
2.Dawid Mach - 525
3.Bartosz Woźnicki - 210
Najwięcej występów w meczach ligowych razem( w drużynach seniorów oraz juniorów) :
1.Leszek Banot - 26
2.Marek Wawrzyczek, Sebastian Szeląg, Marek Przyszlakowski, Łukasz Stanik, Paweł Luber(9sen.+16jun.) - 25
Najwięcej występów w meczach ligowych razem (w drużynach trampkarzy oraz juniorów) :
1. Kacper Gąska - 40 (19jun.+21tr.)
2. Szymon Gawłowski - 33 (14jun.+19tr.)
3. Mateusz Jaciów -32 (14jun.+ 18tr.)
Najwięcej występów w meczach ligowych razem (w drużynach młodzików oraz trampkarzy):
1.Miłosz Kowalski - 34(16tr.+ 18mł.)
2.Dawid Mach - 28(15tr.+13mł.)
3.Kamil Kłoda, Oktawian Kurpanik - 24(4tr.+20 mł.)
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
|
B-klasa » Skoczów | ||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 11 | |||||||||
|
|